Sports

Soji ve Yunus Emre Hekimoğlu Doğanspor’da

Hekimoğlu Doğanspor Nijeryalı golcü Soji Moses Akıngboye ve Yozgatspor 1959 fk forması giyen Yunus Emre Birinci’yi renklerine bağladı.İkinci etap çalışmalarını




Hekimoğlu Doğanspor Nijeryalı golcü Soji Moses Akıngboye ve Yozgatspor 1959 fk forması giyen Yunus Emre Birinci’yi renklerine bağladı.
İkinci etap çalışmalarını Nevşehir Avanos’ta sürdüren Hekimoğlu Doğanspor, kamp yaptığı otelde Başkan Semih Hekimoğlu ve Asbaşkan Kemal Ertürk’ün katılımıyla imza töreni düzenledi. Lacivert-beyazlı ekip Trabzonspor altyapısından yetişen ve son olarak Yozgatspor 1959 FK forması giyen 22 yaşındaki Yunus Emre Birinci ve Nijeryalı golcü Soji Moses Akıngboye ile sözleşme imzaladı.
İmza töreninde açıklamalarda bulunan Hekimoğlu Doğanspor Asbaşkanı Kemal Ertürk; “İki oyuncumuzda çok değerli oyuncular. İnşallah Hekimoğlu Doğanspor forması altında çok başarılı işlere imza atacaklar. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’de kalıcı olmayıp 3. Lige yükselmektir. Bunu başaracak oyuncularımız mevcut. Sezon bittiğinde mutlu sona ulaşacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.




Bu haber 25.08.2017 16:32:18 tarihinde eklenmiştir.



İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları